تبلیغات
طیبین - آقای الف وب

طیبین

نوشته شده توسط آقای معلم:

1-" الف" و" ب "هر دو در تهران زندگی می کردند وهر کدام یک آپارتمان داشتند . "الف "به شهرستان می آید و با فروش همان یک آپارتمان 3 خانه در شهرستان می خرد و حالا از دریافت یارانه محروم می شود در حالی که" ب" یارانه اش را می گیرد .
2- الف و ب شرایط مالی یکسانی دارند اما الف پیر و مریض است ، ب جوان وسالم که می تواند با دست و پا کردن شغل دوم و سوم گلیمش را ازآب بیرون بکشد .
3- الف و ب شرایط مالی یکسانی داشتند ، ب تصمیم می گیرد با خوشگذرانی و مسافرت های خارجی و... پول هایش را خرج کند حالا به عنوان جایزه ، یارانه می گیرد .
4-ب ده ها هکتار باغ و زمین بدون سند و سالی 500 میلیون درآمد دارد که جایی هم ثبت نمی شود . الف دو تا آپارتمان دارد با قیمت یک بیستم املاک الف .ب یارانه می گیرد الف نه .
5-طلاهای همسر ب چند برابر املاک و دارایی الف ارزش دارد .
6- بیچاره همسر الف کارمند است 30 سال کار مداوم ، بیمار و پیرش کرده است ، فرزندانش با سختی و در واقع با بی مادری بزرگ شده اند حالا می گویند یارانه اش را باید به ب بدهد .
7-الف و ب هر دو مغازه دارند ب پول پارو می کند و الف مگس می پراند .
8-الف ، پول پدر و مادراز کار افتاده اش را به نام خودش در بانک گذاشته است از سود و سرمایه ا ش کوچکترین سهمی ندارد .ب پولش را با واسطه در خارج از کشور سرمایه گذاری کرده است ؛ کسی هم از آن خبر ندارد . 
9- فرزندان الف دم بخت و در شرف ازدواج هستند . هزینه فرزندان ب در حد خرید پفک و بستنی است .
10- الف ، 4 واحد آپارتمان در شهر ی کوچک ( مثل شهر سرخه زادگاه آقای روحانی ) دارد که جمعا 100 میلیون قیمت دارد و هرقدر هم تلاش و التماس می کند مشتری پیدا نمی کند . "ب" یک آپارتمان در شمال تهران دارد هر موقع اراده کند یک میلیارد تومان می فروشد .

نوشته شده در یکشنبه 17 فروردین 1393ساعت 09:36 ب.ظ توسط امیر حسین ذاکری| نظرات ()
طبقه بندی: تلنگر اطلاعیه 

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Night Skin