تبلیغات
طیبین - گزارش جلسه

طیبین

سلام. جلسه امروز(2/4/94) منزل استاد گرمابدری برگزار شد.ساعت شروع جلسه 9:30 اعلام شده بود. بنده ساعت 10:20 دقیقه رسیدم.دوستان مشغول تلاوت سوره واقعه بودند. هر کدام از دوستان آیاتی را تلاوت کردند.بعد از تلاوت سوره مبارکه واقعه ، استاد گرمابدری در رابطه با نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری  صحبت کردند. نکته کلیدی در صحبت های ایشان مسئله حمایت و نظارت مردم نسبت به دولت بود.در دوره های قبل  اغلب مردمی که کاندید مد نظرشان پیروز  می شد کاملا از اشتباهات و نکات مثبت دولت  حمایت می کردند و گروه مقابل تخریب می کرد و نکات مثبت را نمی دید.اقای گرمابدری درباره مسئله یمن هم صحبت کردند.(آقا محمد جواد گرمابدری هم که از فرصت نهایت استفاده را برد. هنگامی که پدر مشغول صحبت بود، با توپ خودش به در و دیوار می زد.)
در ادامه استاد عبدی درباره نماز شب لیله الرغائب صحبت کردند و گفتند که در هیچ کجا چنین عملی را که موجب راحتی انسان در شب اول قبر می شود، نیافتم. نماز انسان به صورت یک انسان خوش سیما و خوش چهرا بر انسان ظاهر می شود. استاد می گفت و ما هم از غفلت خود ناراحت بودیم. درباره روزه ماه رجب تاکید کردند.مخصوصا 27 رجب.
حاضرین در جلسه :استاد موسوی به همراه پسرشان- استاد گرمابدری و محمد جواد گرمابدری-استاد عبدی-استاد وجدانی-حامد خسروانی-ابولفضل کرمی- علی چگینی-مهدی دهقان-مجتبی کوهستانی-مرتضی رضایی- رضا رضاپور


نوشته شده در جمعه 4 اردیبهشت 1394ساعت 05:07 ب.ظ توسط رضا رضاپور| نظرات ()

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Night Skin